بازیگران فیلم سینمایی تایتانیک | سرنوشت بازیگران فیلم سینمایی تایتانیک


با گذشت حدود ۲۵ سال از ماندگارترین و جذاب ترین فیلم عاشقانه طول تاریخ سینمای هالیوود که توانست جوایز زیادی کسب کند می گذرد و در ادامه تصاویری از چهره های مشهور در این اثر را در گذر زمان می بینید. تصاویری از بازیگران فیلم سینمایی تایتانیک را در نیک صالحی مشاهده کنید.

بازیگران فیلم سینمایی تایتانیک

۲۵ سال از انتشار فیلم «تایتانیک» (Titanic) که به یکی از موفق ترین و ماندگارترین فیلم های تاریخ بدل شد، می گذرد. این فیلم که روایتی غم انگیز از داستان عاشقانه ی دختر و پسری به نام های رز و جک در کشتی غرق شده ی تایتانیک است، ۱۱ جایزه اسکار دریافت کرد و بیش از ۲ میلیارد دلار در سرتاسر دنیا فروش داشت.

در ادامه می خواهیم ببینیم بازیگران فیلم سینمایی تایتانیک حالا کجا هستند و چه می کنند.

لئوناردو دیکاپریو – جک داوسون

لئوناردو دیکاپریو

وی وقتی ایفای نقش جک در فیلم «تایتانیک» را برعهده گرفت، بازیگر گمنامی نبود اما بازی در این فیلم او را به ستاره ای جهانی و یکی از پرخواهان ترین بازیگران هالیوود تبدیل کرد. او از آن زمان در فیلم های موفق زیادی، چه از جهت تجاری و چه از جهت برخوردار شدن از تحسین و تأیید منتقدان، نقش آفرینی کرده است.

او بعد از ۵ بار نامزدی اسکار برای نقش آفرینی های مختلفش، بالاخره در سال ۲۰۱۶ برای بازی اش در فیلم «بازگشته» (The Revenant) موفق به دریافت جایزه اسکار شد.

دیکاپریو همچنین بار دیگر در سال ۲۰۰۹ در فیلم «جاده انقلابی» (Revolutionary Road) با کیت وینسلت، همبازی اش در فیلم «تایتانیک» جلوی دوربین رفت. وینسلت و دیکاپریو از زمان بازی در فیلم «تایتانیک» دوستان نزدیک یکدیگر بوده اند.

دیکاپریو همچنین با فعالیت های زیست محیطی و بشردوستانه اش شناخته می شود و چندین مستند درباره ی تغییرات اقلیمی و حفظ حیات وحش به عنوان تهیه کننده، تولید کرده است.

کیت وینسلت – رز دوویت بوکاتر

کیت وینسلت

او وقتی برای بازی در نقش رز سرکش و پراحساس انتخاب شد، تنها ۲۰ سال داشت. او از آن زمان به یکی از توانمندترین و مورد احترام ترین بازیگران زن هالیوود تبدیل شده است. وینسلت در سال ۲۰۰۸ برای بازی اش در فیلم «کتابخوان» (The Reader) برنده ی جایزه اسکار شد و ۶ بار نیز برای نقش آفرینی های دیگر خود نامزد دریافت این جایزه شده است.

او در فرانشایزهای پرفروشی همچون «آواتار» (Avatar) حضور داشته و با کارگردان های بزرگی همچون استیون اسپیلبرگ، وس اندرسون، پیتر جکسون و وودی آلن کار کرده است. وینسلت حالا همسر تاجری به نام ادوارد ایبل اسمیت است و ۳ فرزند دارد.

بیلی زین – کلدن هاکلی

بیلی زین

او نقش کلدن هاکلی شرور، نامزد مغرور رز را برعهده داشت که سعی داشت جلوی رابطه ی رز با جک را بگیرد. زین بازیگری را با نقش آفرینی در فیلم ها و سریالی های مختلفی ادامه داد. او تهیه کنندگی، کارگردانیی و صداپیشگی را هم تجربه کرده است.

سرنوشت بازیگران فیلم سینمایی تایتانیک

زین برای بازی های ویدئویی و سریال های انیمیشنی ای مانند Kingdom Hearts و Justice League صداپیشگی کرده است. زین در سال ۱۹۸۹ با بازیگری به نام لیزا کالینز ازدواج کرد اما زندگی مشترک آن ها در سال ۱۹۹۵ به پایان رسید. او از نامزد سابق خود، مدلی به نام کندیس نیل، ۲ فرزند دارد.

فرانسیس فیشر – روت دوویت بوکاتر

فرانسیس فیشر

ایشان در فیلم «تایتانیک» نقش مادر رز، روت را ایفا کرد که دخترش را برای ازدواج با کلدن به خاطر وضعیت مالی اش تحت فشار گذاشته بود. فیشر از زمان بازی در فیلم «تایتانیک» در فیلم ها و سریال های متعددی نقش آفرینی کرده است.

او همچنین در تئاتر نیز فعال است. فیشر یک فعال محیط زیست هم هست. او از سال ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۵ با کلینت ایستوود، بازیگر و کارگردان مشهور هالیوود در رابطه عاشقانه بود که حاصل آن دختری به نام فرانچسکا ایستوود بوده که او نیز بازیگر است.

کتی بیتس – مولی براون

کتی بیتس

او در فیلم «تایتانیک» نقش یکی از مسافران واقعی کشتی تایتانیک را برعهده داشت که به خاطر نجات یافتنش از فاجعه ی غرق شدن کشتی تایتانیک «غرق ناپذیر» لقب گرفت. بیتس که سابقه ی دریافت جایزه اسکار را دارد، در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است. او همچنین چند قسمت از چند سریال تلویزیونی از جمله سریال طنز مشهور «اداره» (The Office) را کارگردانی کرده است.

بیتس همچنین از سرطان سینه نجات یافته است. او در سال ۲۰۱۲ تحت عمل جراحی برداشتن سینه ها قرار گرفت. او برای آگاهی بخشی درباره ی بیماری ورم لنفاوی نیز تلاش می کند، بیماری ای که باعث ورم کردن دست ها و پاها می شود و او بر اثر درمان های سرطانش به آن مبتلا شده است.

اطلاعات قطعی ای درباره ی وضعیت تأهل او وجود ندارد اما تصور می شود که در حال حاضر، مجرد باشد. او در سال ۱۹۹۱ با بازیگری به نام  تونی کمپیسی ازدواج کرده بود که زندگی مشترک این زوج به جدایی انجامید.

گلوریا استوارت – پیری رز

گلوریا استوارت

وی در سال ۲۰۱۰ در سن ۱۰۰ سالگی و بعد از یک دوره ی طولانی فعالیت در سینما و تئاتر درگذشت. او برای نقش آفرینی اش در فیلم «تایتانیک» نامزد جایزه اسکار شد و به این ترتیب، به مسن ترین فردی که نامزد دریافت این جایزه شده، بدل شد. او در سال ۱۹۹۹ کتاب زندگینامه ی خود را منتشر کرد.

چهره های بازیگران فیلم سینمایی تایتانیک

ویکتور گاربر – توماس اندروز

ویکتور گاربر

او که در فیلم «تایتانیک» نقش توماس اندروز، سازنده ی کشتی تایتانیک را بر عهده داشت، یک بازیگر و خواننده است و هنوز در سینما، تئاتر و تلویزیون فعالیت دارد. او تاکنون نامزد جوایز معتبر سینمایی متعددی شده است. او متأهل است.

بیل پکستون – بروک لاوت

بیل پکستون

وی در فیلم «تایتانیک» نقش بروک لاوت را ایفا کرد، یک شکارچی گنج که در میان بقایای کشتی تایتانیک به دنبال گردنبند الماس «قلب اقیانوس» بود. بیل پکستون در سال ۲۰۱۷ بر اثر عوارض ناشی از جراحی قلب، در سن ۶۱ سالگی درگذشت.

او یک بازیگر و کارگردان بود و در فیلم های و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده بود. پکستون همچنین سابقه ی دریافت و نامزدی جوایز معتبر سینمایی متعددی را داشت. او یک موزیسین هم بود و در دهه ی ۱۹۸۰ یک گروه موسیقی به نام Martini Ranch تشکیل داد. از او همسرش، لوییز نیوبری و ۲ فرزند به یادگار مانده است.

روزیاتو

نوشته‌های مشابه