بازیگران سریال عشق کوفی | اکران مردمی سریال عشق کوفی با حضور بازیگران


برخی از بازیگران سریال عشق کوفی از جمله سوگل طهماسبی , مریم کاویانی , مژگان اخلاقی , سهید شریف به همراه مصطفی راغب خواننده این مجموعه و برخی از چهره ها در مراسم اکران در هدیش مال حضور یافته اند که در ادامه تصاویری از این چهره ها  را در نیک صالحی مشاهده کنید.

بازیگران سریال عشق کوفی

مراسم اکران مردمی سریال «عشق کوفی» در پردیس سینمایی هدیش مال با حضور بازیگران و عوامل این سریال برگزار شد.

گفتنی است در اکران فیلم عشق کوفی عوامل جلوی دوربین و پشت دوربین این سریال از جمله حسین سلیمانی عزیز، راغب خواننده، سوگل طهماسبی و مریم کاویانی حضور داشتند.

مریم کاویانی و سوگل طهماسبی
خواننده عشق کوفی و بازیگرانش
سوگل طهماسبی و مصطفی راغب

سریال «عشق کوفی» برخلاف «مختارنامه» که مبتنی بر روایت تاریخ بود، قصه‌ای عاشقانه و غیرواقعی دارد و از لحاظ ساخت نیز با سریال ماندگار داوود میرباقری قابل مقایسه نیست. قصه اصلی این مجموعه درباره دو خانواده یکی از خاندان علوی و دیگری از امویان، است. دختر و پسر این دو خانواده که عقاید متضادی دارند، طی اتفاقی به یکدیگر علاقه مند می‌شوند.

سعید شریف و همسرش
بازیگران سریال عشق کوفی

داستان عشق هلال و نائله

خانواده «هلال» (سعید شریف) دوستدار امام حسین(ع) هستند و قصد دارند با امام بیعت کنند، اما پدر «نائله» (شبنم قربانی) از نزدیکان یزید است. در شروع «عشق کوفی»، مخاطب به خوبی با شخصیت‌های اصلی و مهم قصه آشنا شد و چارچوب کلی قصه نیز شکل گرفت.

مصطفی راغب در کنار سوگل طهماسبی و مریم کاویانی
سوگل طهماسبی و مریم کاویانی

هنوز رابطه عاشقانه «هلال» و «نائله» آغاز نشده است، اما با توجه به اخبار این مجموعه و آن چه در قسمت‌های اول و دوم دیدیم، ادامه داستان قابل حدس خواهد بود. «عشق کوفی» قصه جذاب و پرکششی دارد و خرده داستان‌ها مانند دشمنی «نعیم» با «هلال» و اختلاف خانواده «هلال» با این شخصیت نیز به روایت پرماجرای قصه کمک کرده‌اند.

حسین سلیمانی

پیش‌بینی می‌شود با سفر امام حسین(ع) و یارانش به کوفه و همچنین نزدیک شدن به واقعه عاشورا، جذابیت‌های داستان بیشتر شود. علاوه بر قصه همراهی‌برانگیز «عشق کوفی»، دیالوگ‌های این مجموعه نیز روان و قابل فهم است. طراحی خوب صحنه و لباس در این سریال هم باعث شده فضای سریال باورپذیر از کار دربیاید.

سوگل طهماسبی
مریم کاویانی

بازی خوب بازیگران سریال عشق کوفی

نادر سلیمانی که تصویر او بیشتر با آثار کمدی کارنامه‌اش در ذهن مخاطبان نقش بسته است، در سریال «عشق کوفی» نقشی کاملا جدی را برعهده دارد و به خوبی از پس ایفای این نقش برآمده است.

او شخصیت «اوحد» را به عنوان کاراکتری مصلحت‌اندیش و گاهی متظاهر، به صورت قابل باور نشان داده است. لعیا زنگنه نیز در نقش «سامیه» بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

مژگان اخلاقی و مریم کاویانی

«سامیه» شخصیتی محکم و استوار دارد و لعیا زنگنه نیز سعی کرده قدرت شخصیت خود را در بازی و لحن قاطع کلامش نشان بدهد و در این تلاش موفق است. بیان و صدای خوب او به ایفای بهتر این نقش ویژه کمک کرده است.

این بازیگر احساسات دوگانه خود را در برخورد با «هلال» هم بسیار خوب و باورپذیر نمایش داد. او دور از چشم «هلال» در جلد مادری نگران فرو ‌می‌رفت و در مواجهه با او، دلخوری‌ خود را از همراهی فرزندش با «اوحد» عثمانی نشان می‌داد و روی دیگری از شخصیت «سامیه» را به نمایش می‌گذاشت.

مژگان اخلاقی

دیگر بازیگران سریال مانند حسین سلیمانی، نادر فلاح و سوگل طهماسبی نیز بازی‌های خوبی در «عشق کوفی» دارند، بنابراین می‌توان از عملکرد بازیگران به عنوان یکی از امتیازهای سریال یاد کرد.

خراسان , اینستاگرام

نوشته‌های مشابه