اندیشه فولادوند در رحیل | بیوگرافی و عکس های اندیشه فولادوند بازیگر سریال رحیل


بازیگر و شاعر مشهور کشورمان که این روزها همزمان در دو سریال در تلویزیون بازی کرده بعد از سریال بازپرس در رحیل در نقش یک ساحره بازی کرده است. در ادامه عکس ها و بیوگرافی کوتاهی از اندیشه فولادوند در رحیل را در نیک صالحی مشاهده کنید.

اندیشه فولادوند در رحیل

اندیشه فولادوند متولد ۷ مهر ۱۳۶۲ در بیمارستان ۵۰۳ ارتش در تهران بازیگر ایرانی است. او مدرک کارشناسی رشته فلسفه دارد. در کودکی به نجاری و خرید و فروش علاقه مند بوده و مدتی هم این کارها را انجام می داده است.

اندیشه فولادوند

با اینکه اولین بازی او در فیلم مریم مقدس بود؛ اما اولین حضورش به صورت حرفه‌ای در فیلم سربازهای جمعه مسعود کیمیایی بود. بعد از این فیلم او مدتی از سینما دور بود تا اینکه دوباره با فیلم ستاره‌های فریدون جیرانی به سینما بازگشت و بعد از آن دوباره به فعالیت‌های بازیگری خود ادامه داد. وی علاوه بر بازیگری به صورت حرفه‌ای شعر هم می‌گوید.

استایل اندیشه فولادوند

سال ۱۳۸۷ کتاب شعر عطسه‌های نحس (نشر ثالث) را چاپ کرد. سیزده قطعه از اشعار این کتاب، توسط شاعر در آلبومی به نام آخرین حرف معاصر با آهنگسازی فریبرز لاچینی اجرا و در بهمن ۱۳۹۰ رونمایی شد.

عکس های اندیشه فولادوند

وی همچنین کتابی با نام شلیک کن رفیق در دست چاپ دارد که توسط انتشارات ثالث برای سال ۱۳۹۲ وارد بازار خواهد شد. آلبومی نیز با همان نام در دست انتشار دارد که آهنگسازی آن به عهده کارن همایونفر می‌باشد و کلیه اجراها را خودش عهده دار است.

اندیشه فولادوند در رحیل

همه چیز درباره سریال رحیل

سریال تاریخی «رحیل» یک روایت دست‌اول از پایان دوران قاجار و ابتدای پهلوی به مخاطب ارائه می‌کند. این مجموعه، قصه‌ای زنانه دارد و روایتگر فردی به اسم «مها» و از دربار قاجار است که تلاش می‌کند دیگر زنان اندرونی را با خود متحد و یک تعزیه عاشورایی اجرا کند.

این سریال توسط مسعود آب پرور کارگردانی و فرهاد نقدعلی وظیفه نویسندگی را بر عهده داشت است. اندیشه فولادوند در رحیل نقش بیتاج را ایفا کرده است.

بازیگران سریال رحیل

آب پرور درباره نقش اصلی این سریال هم می‌گوید: محا، نماینده زن ایرانی است که کربلا را به‌نوعی درک کرده و درس آزادگی را از سرور شهیدان الگو می‌گیرد. انگار از یک مکتبی آمده که نمی‌تواند ظلم را تحمل کند و دنبال احقاق حقوقش است. همین هم او را با چالش‌هایی روبه‌رو می‌کند. از زمانی که محا وارد این دوره تاریخی می‌شود، رسالت خود می‌بیند که یک تعزیه راه بیندازد.

عکس های اینستاگرام اندیشه فولادوند

حمیدرضا آذرنگ، اندیشه فولادوند (در نقش بیتاج)، کاظم هژیرآزاد، ابتسام بغلانی، ریخانه رضی و زنده یاد حسام محمودی بازیگران این مجموعه می باشند.

اندیشه فولادوند

نقش اندیشه فولادوند در رحیل

اندیشه فولادوند که در میان متاخرترین کارهای تلویزیونی‌ اش می‌ توان به بچه مهندس و بازپرس اشاره کرد، در مجموعه رحیل یکی از نقش‌ های اصلی را ایفا می‌ کند.

او بازیگر زنی به نام بیتاج و در قامت یک ساحره است که در طول قصه با گره‌ هایی که در طول زندگی خودش و همسرش زمان، اتفاق می‌ افتد، تلاش می‌ کند روایت این سریال را در دست بگیرد.

هومن برق نورد و اندیشه فولادوند در سریال رحیل

بیان خاص و رمزآلود بودن بازی فولادوند باعث شده تا نقش‌ های متفاوت را بتواند به‌ خوبی ایفا کند. به‌ نظر می‌ رسد که در این مجموعه هم باید منتظر یک نقش متفاوت و در عین‌ حال تاثیرگذار از او باشیم.

اندیشه فولادوند در دراکولا

گفتنی است اندیشه فولادوند با نقش الناز سریال دراکولا نیز مورد توجه قرار گرفت. از دیگر آثار مشهور او باید به انزوا، کروکودیل، خائن کشی، ایراندخت، بانوی عمارت و بازپرس نیز اشاره کنیم.

اندیشه فولادوند

سلام سینما , پلازا , جام جم

نوشته‌های مشابه