امید اسماعیل‌خانی | ازدواج پسر گوهر خیراندیش امید اسماعیل‌خانی
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-01


گردآوری :


اشتراک گذاری :ازدواج هنری و عاشقانه جمشید اسماعیل خانی و همسرش گوهر خیر اندیش منجر به یک رابطه ای کاملا هنری شد که البته با مرگ زود هنگام آقای اسماعیل خانی غم بزرگی به جامعه هنری و خانواده اش تحمیل شد.

گوهر و جمشید دو هنرمند شیرازی صاحب سه فرزند شدند. دو دختر و یک پسر که یکی از دختران این زوج همانند مادرش در دنیای بازیگری حضور یافته است و هنرنمایی او را در سریال معمای شاه دیدیم. تنها پسرش امید هم در المان زندگی می کند. ازدواج پسر گوهر خیراندیش امید اسماعیل‌خانی را در نیک صالحی ببینید.

امید اسماعیل‌خانی

استایل شیک و پیک گوهر خیراندیش در مراسم ازدواج پسرش خارج از کشور

گوهر خیراندیش در مراسم ازدواج پسرش

امید اسماعیل خانی فرزند زوج هنری سینما به دلیل علاقه ای که به خوانندگی داشت، به این حرفه رو آورد و در حال حاضر این حرفه را دنبال می کند.

آهنگ امید اسماعیل خانی به نام لالایی

گوهر خیراندیش درسال ۱۳۳۳ در شیراز متولد شد. از سال ۱۳۴۹ و در دوران دبیرستان، فعالیت وی با گروه تئاتر در شیراز آغاز شد و در همین سال بود که با جمشید اسماعیل‌خانی آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج این‌دو گشت. حاصل این ازدواج یک پسر و دو دختر به نام‌های امید، آزاده و آناهیتا است.

او با همسرش در شیراز به‌فعالیت تئاتر می‌پرداختند و همچنین کارمند اداره فرهنگ و هنر شیراز بود. وی در سال ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران قبول شده و به‌همراه همسر و فرزندانش به تهران می‌آید. در تهران درکنار درس‌خواند، به فعالیت تئاتر می‌پردازد و همچنین کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران می‌شود. تصویری از پسر گوهر خیراندیش و همسرش که در آمریکا زندگی می کنند، در فضای مجازی منتشر شده است.

 نوشته‌های مشابه