استفاده از ظرفیت سرخه حصار برای اوقات فراغت تهرانی ها


به گزارش فارس، محمدهادی علی احمدی با اشاره به تقویت نشاط اجتماعی از طریق اجرای برنامه های فرهنگی گفت: جشنواره ای با ایجاد فضاهای ورزشی و تفریحی همراه با اجرای برنامه های فرهنگی و شاد توسط معاونت اجتماعی. و امور فرهنگی شهرداری منطقه 13 در پارک جنگلی سرخه حصار همزمان با آغاز فصل تابستان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره در اولین گام طی دو جمعه پایانی تیرماه میزبان خانواده شهدای مدافع حرم بود، افزود: شهدای مدافع حرم مایه افتخار ملت ایران هستند و تجلیل از شهدای مدافع حرم خانواده این عزیزان باید در جامعه نهادینه شود.

شهردار منطقه 13 تصریح کرد: در این جشنواره 5 ایستگاه بازی و سرگرمی و تعدادی میز سلامت فعال بود و به گونه ای طراحی شد که تمامی اعضای خانواده (مادر، کودک و نوجوان) بتوانند از امکانات آن استفاده کرده و داشته باشند. سرگرم کننده، خرج کردن

علی احمدی ادامه داد: فضاهای ورزشی شامل سرسره بادی، صخره نوردی، تیراندازی با کمان، دارت، فوتبال دستی و فوتبال، بازی های رایانه ای با عینک سه بعدی، استخر توپ برای کودکان و … است که در این جشنواره مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ساعاتی نیز به اجرای برنامه های فرهنگی اختصاص داشت که در دو ویژه برنامه از ساعت 10 تا 12 و از ساعت 14:30 تا 17:30 میزبان خانواده ها بود.همنوایی سنتی کودکان با سرودهای حماسی و .. نشان داد.

شهردار منطقه 13 ادامه داد: با توجه به اینکه پارک جنگلی سرخه حصار یکی از مقاصد گردشگری شهروندان تهرانی در فصل تابستان است، در نظر داریم از ظرفیت این پارک برای اجرای برنامه های متنوعی برای غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها استفاده کنیم. فصل تابستان..

وی یادآور شد: افزایش نشاط اجتماعی در جامعه منجر به کاهش آسیب های اجتماعی، تحکیم بنیان خانواده و رشد فرهنگی و هنری می شود.

در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از مدیران ارشد شهرداری تهران از اقدامات شهرداری منطقه 13 در برگزاری این جشنواره قدردانی شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

نوشته‌های مشابه