استایل پردیس پورعابدینی | تصاویر اکران فیلم بی مادر با حضور پردیس پورعابدینی
تاریخ بروزرسانی : 2023-08-31


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگران فیلم سینمایی بی مادر به همراه کارگردان جوان این فیلم در مراسم اکران مردمی در شمیران سنتر در کنار مردم به تماشا نشستند. در ادامه عکس های از استایل پردیس پورعابدینی را در Niksalehi مشاهده کنید.

استایل پردیس پورعابدینی

مراسم اکران مردمی فیلم بی مادر با حضور پژمان جمشیدی و کارگردان این مرتضی فاطمی و پردیس پور عابدینی بازیگر در شمیران سنتر برگزار شده است.

فیلم سینمایی «بی مادر» به کارگردانی سیدمرتضی فاطمی و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح و علی اوجی از امروز چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه و با شعار «بی گناهی، کم گناهی نیست!»، بر پرده سینماهای سراسر کشور می‌ رود.

اکران فیلم بی مادر

این درام خانوادگی، با هدف قرار دادن موضوعی ویژه، دغدغه بخشی از جامعه را که تاکنون کمتر مورد توجه قرار گرفته است، روایت می‌ کند.

استایل پردیس پورعابدینی

بازیگران فیلم سینمایی بی مادر

در خلاصه داستان این فیلم آمده: «زندگی آرام یک زوج با پافشاری یکی از آنها روی تصمیمش، ناخواسته وارد دو راهی‌ ها و مخاطرات اخلاقی پیچیده‌ ای می‌ شود.»

پردیس پورعابدینی

در این فیلم امیر آقایی، میترا حجار، پردیس پورعابدینی، پژمان جمشیدی، ایفای نقش کرده‌اند همچنین می‌توان به بی‌تا عزیز، شیرین ضابطیان، سارا محمدی، فاطمه میرزایی، آوا جوهرچی و بازیگر خردسال امیررضا جوکار به عنوان دیگر بازیگران این فیلم اشاره کرد.

پردیس پورعابدینی در کنار مرتضی فاطمی و پژمان جمشیدی

فیلم «بی مادر» با حضور در چند جشنواره معتبر بین المللی، موفق به کسی جوایز متعددی شده است.

تیپ پردیس پورعابدینی
پژمان جمشیدی

استایل پردیس پورعابدینی در اکران فیلمش

پردیس پورعابدینی، بازیگر جوان و تازه کار سینمای ایران که جشنواره فیلم فجر چهل و یکم موفق به دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم غریب شده بود در مراسم اکران فیلمش یعنی بی مادر در کنار پژمان جمشیدی با تیپ خاص خود سوژه عکاسان شده است.

پژمان جمشیدی و پردیس پورعابدینی

وی متولد سال ۱۳۷۹ در تهران است و به گفته ی خودش، در ۱۰ سالگی با دیدن فیلم «هامون» شیفته ی بازیگری شد و در سال ۹۷ زمانی که ۱۸ سال داشت برای یادگیری بازیگری هنرجوی آموزشگاه سینمایی مسعود کیمیایی شد.

پردیس پورعابدینی در کران بی مادر
مرتضی فاطمی

همزمان با آموزش های خود، بازیگری در تئاتر را نیز آغاز کرد و پس از آن در سال ۹۸ نسیم ادبی که بازی پورعابدینی را در نمایشی در یک جشنواره تئاتر دانشجویی دیده بود، از او برای بازی در تئاتر «قصه ظهر جمعه» به کارگردانی خودش دعوت کرد، تئاتری که زمینه ساز ورود پورعابدینی به دنیای تصویر شد.

عکس پردیس پورعابدینی

مهر , روزیاتو , اینستاگرام

در ادامه بخوانید :   مهمترین راه های جلوگیری از گرفتگی لوله هانوشته‌های مشابه