استایل صحرا اسدالهی | تصاویری از استایل صحرا اسدالهی در سئول
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-05


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر مشهور کشورمان که به جز بازیگری در زمینه کارگردانی نیز فعالیت دارد به بهانه فیلمش در جشنواره فیلم زنان سئول حضور یافته بود. در ادامه عکس های از تیپ شیک و استایل صحرا اسدالهی را در Niksalehi مشاهده کنید.

استایل صحرا اسدالهی

صحرا اسدالهی بازیگر و کارگردان ایرانی در ۲۷ مرداد سال ۱۳۷۰ به دنیا آمد. او فارغ‌ التحصیل مقطع کارشناسی معماری از دانشگاه سوره است و بازیگری خود را با نقش کوتاهی در فیلم فروشنده اثر اصغر فرهای آغاز کرده است. این هنرپیشه تاکنون با فیلم‌های پسرکشی، بیرو و سریال‌های همچون آنتن و جادوگر توانسته توجه‌ها را به خود جلب کند.

تیپ صحرا اسدالهی

این هنرپیشه قبل از فوت زنده‌یاد سمندریان از سال ۱۳۹۱ در کلاس‌های ایشان شرکت کرد و کم‌کم به سمت تئاتر رو آورد. سپس در سال ۱۳۹۳ با سریال گاهی به پشت سر نگاه کن وارد دنیای بازیگری شد. سال ۱۳۹۴ صحرا اسدالهی در فروشنده، فیلمی پرافتخار از اصغر فرهادی نقش مژگان را ایفا کرد و توانست شناخته شود.

صحرا اسدالهی

یکی از آثاری که خانم بازیگر در سال ۱۴۰۰ بازی کرد و دیده شد، فیلم سینمایی بیرو بود که به زندگی علیرضا بیرانوند، دروازه بان کشور، می‌پرداخت. صحرا اسدالهی در بیرو نقش مادر بیرانوند را داشت.

استایل صحرا اسدالهی در کره جنوبی

جشنواره فیلم زنان سئول

این جشنواره ارائه‌دهنده ارزش‌ها و آلترناتیوهای نوینی از منظر فمینیستی در کنار جشنواره های بین‌المللی فیلم کره است که هر سال، اواخر تابستان در شهر سئول پایتخت کره جنوبی برگزار می‌شود.

صحرا اسدالهی در کره جنوبی

بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم زنان سئول با هدف ترویج برابری جنسیتی در صنعت فیلم، رسانه و فرهنگ جهانی و داخلی، با کشف و نمایش فیلم های ساخته شده توسط زنان و درباره زنان، از فیلمسازان زن حمایت می کند. این جشنواره به پیشرفت ارزش‌های مثبت زنان کمک می‌کند و در ایجاد یک شبکه ارتباطی بین کشورهای آسیایی و بقیه کشورها نقشی اساسی ایفا می‌ کند.

عکس های صحرا اسدالهی

جشنواره فیلم زنان سئول به وسیله کشف و حمایت زنان در صنعت فیلم، راه‌هایی را برای ارتقا و نمایش فیلم‌ های زنان کره‌ای برای خارج از مرزهای کره نیز فراهم می‌کند.

صحرا اسدالهی در جشنواره فیلم

استایل صحرا اسدالهی در سئول

صحرا اسدالهی به واسطه کارگردانی فیلم «اسپاسم» در بیست و پنجمین دوره از جشنواره فیلم زنان در سئول حضور یافته که استایل‌های شیک وی توجه‌های بسیاری را به خود جلب کرده است.

گفتنی است فیلم کوتاه «اسپاسم» به کارگردانی صحرا اسدالهی و تهیه کنندگی زاهد برزگر می باشد.

تیپ زیبای صحرا اسدالهی

این فیلم که تینو صالحی، نیما مظاهری، کاوه سوری و صحرا اسدالهی بازیگران آن هستند و به قلم نفیسه زارع و عاطفه صالحی به نگارش درآمده است.

صحرا اسدالهی

خانم بازیگر در زمینه کارگردانی نیز تبحر دارد و فیلم کوتاه تست دوربین را کارگردانی کرده و توانست در چند فستبوال بین‌ المللی حضور پیدا کند.

استایل صحرا اسدالهی در سئول
صحرا اسدالهی

پلازا , مهر , دانشجو , اینستاگرامنوشته‌های مشابه