ازدواج دولف لاندگرن | جزئیات مراسم ازدواج دولف لاندگرن با اما کروکدال
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-24


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر سوئدی فیلم های اکشن در سال ۲۰۲۰ با اما کروکدال نامزد کرده بودند و در ۱۳ ژوئیه در یونان مراسم ازدواج خود را جشن گرفتند. در ادامه جزئیات مراسم ازدواج دولف لاندگرن را در نیک صالحی مشاهده کنید.

ازدواج دولف لاندگرن

دولف لاندگرن بازیگر ۶۵ ساله «راکی ۴» (Rocky IV) با «اما کروکدال» ۲۷ ساله ازدواج کرد.

این در سال ۲۰۲۰ نامزد کرده بودند و ۱۳ ژوئیه در یونان ازدواج خود را جشن گرفتند. لاندگرن از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۱۱ با «آنت کویبرگ» ازدواج کرده بود.

این زوج به «پیپل» می‌گویند: «تصمیم گرفتیم عشق خود را با ازدواج در ویلایمان در میکونوس در کنار خانواده و چند دوست نزدیک جشن بگیریم. کووید و راه دراز درمان‌های پزشکی چالش‌برانگیز باعث شده بود که این مراسم چندین مرتبه به تأخیر انداخته شود. احساس کردیم که سرانجام وقتش رسیده عشق، زندگی و خوشبختی را جشن بگیریم – در سرزمین خدایان.»

دولف لاندگرن

لاندگرن سوئدی پیش‌تر فاش کرده بود که هشت سال با بیماری سرطان مبارزه کرده است. این بازیگر ۶۵ ساله که به زودی در «بی‌مصرف‌ها ۴» (The Expendables 4) و «آکوامن ۲» (Aquaman and the Lost Kingdom) دیده خواهد شد، می‌گوید به او گفته‌اند که فقط دو تا سه سال دیگر زنده خواهد ماند.

ازدواج دولف لاندگرن

بیماری ستاره سوئدی فیلم راکی

دولف لاندگرن، بازیگر و ورزشکار سوئدی که در دهه ی ۱۹۸۰ به دنبال حضور به یاد ماندنی اش در نقش ایوان دراگو در فیلم «راکی ۴» به شهرت رسید، برای نخستین بار از دوره ی ۸ ساله ی درمان مخفیانه ی سرطان خود پرده برداشته است.

لاندگرن در مصاحبه ی جدید خود با یک برنامه ی تلویزیونی فاش کرد که پزشکان ابتدا در سال ۲۰۱۵ یک غده را از کلیه ی او خارج کردند و سپس در سال ۲۰۲۰ نیز غده های دیگری پیدا کردند.

دولف لاندگرن و همسرش

در این برنامه تلویزیونی ویدئوهایی از لاندگرن در سال ۲۰۲۰ منتشر شد که نشان می داد او بعد از جراحی از روحیه ی خوبی برخوردار بود.

لاندگرن در آن تصاویر می گفت: «یک غده را درآوردند. بعدش دو غده ی دیگری که پیدا کردند را درآوردند و همینطور سه غده ی کوچک دیگری که پیدا کردند را. پس جمعاً شد شش غده. امیدوارم دیگر چیزی باقی نمانده باشد.»

فیلم های دولف لاندگرن

ازدواج دولف لاندگرن با نامزد جوانش

لوندگرن در ژوئن ۲۰۲۰ این سوال را به کروکدال، مربی شخصی نروژی مطرح کرد و این خبر را در اینستاگرام با عکسی از عروسش که حلقه نامزدی خود را به نمایش گذاشت، به اشتراک گذاشت. لوندگرن در توضیح این عکس نوشت:اتفاق بسیار خاصی اینجا، در سوئد رخ داد.

دولف لاندگرن و همسرش اما

قبل از عروسی این زوج، لوندگرن عکسی از خودشان در حال لذت بردن از نور خورشید در یونان منتشر کرد. تازه ازدواج کرده‌ها اولین بار در اعتدال هالیوود غربی با هم آشنا شدند و به سرعت با هم دوست شدند. اما مدتی طول نکشید تا رابطه عاشقانه بین آنها شروع شود.

سی نما , روزیاتونوشته‌های مشابه