ازدواج ابراهیم تاتلیسس | ششمین ازدواج ابراهیم تاتلیسس خواننده اهل ترکیه‌
تاریخ بروزرسانی : 2023-09-03


گردآوری :


اشتراک گذاری :ابراهیم تاتلیسس خواننده اهل ترکیه‌ است که سابقه ازدواج با ۵ خان را در حال حاضر داشته است. وی به تازگی از ششمین همسر خود نیز رونمایی کرد و باعث تعجب بسیاری از طرفدارانش شده است. وی در حال حاضر صاحب ۵ دختر و ۲ پسر شده است. این خواننده یکی از محبوب‌ترین چهره‌های موسیقی ترکیه محسوب می شود.

در مطلب زیر باخبر شدیم که ابراهیم تاتلیسس از ششمین ازدواج رونمایی کرد و طرفدارانش را غافلگیر کرد. وی خواننده اهل ترکیه‌ است که پیش از این ۵ بار ازدواج کرده است.
وی زاده شانلی اورفه در جنوب شرقی ترکیه است. این خواننده در خانواده‌ای پرجمعیت و فقیر به دنیا آمد و از کودکی کار می‌کرده است و در حال حاضر طرفداران بسیاری دارد.

ازدواج ابراهیم تاتلیسس

ابراهیم تاتلیسس خواننده مشهور ترکیه که پیش از این ۵ بار ازدواج کرده مدعی شد هر لحظه ممکن است طرفداران را با ششمین ازدواج خود غافلگیر کنم.

ابراهیم تاتلیسس اسطوره خوانندگی ترکیه از ۵ ازدواج قبلی خود صاحب ۵ دختر و ۲ پسر شده و اکنون در انتظار به دنیا آمدن نوه‌های دوقلوی خود است.

وی چندی پیش با انتشار پیامی در فضای مجازی از بارداری عروسش یاسمین شفکاتلی خبر داد و گفت عروسش دو ماه و نیم است که باردار شده اما جنسیت دوقلوها هنوز مشخص نشده است. آقای صدای ترکیه که مدت‌هاست مجرد زندگی می‌کند در سن ۷۱ سالگی عنوان کرد: «تنهایی فقط برای خداست و هر لحظه ممکن است برای بار ششم ازدواج کنم و هواداران را غافلگیر کنم.»

خواننده مشهور
تاتلیسِس

خواننده اهل ترکیه‌

ابراهیم تاتلیسِس خواننده اهل ترکیه‌ است. پدر او از عرب‌های ترکیه و مادرش از کردهای ترکیه بوده‌است.

تاتلیسس افزون‌بر زبان ترکی، به زبان‌های عربی و کردی نیز تسلط کامل دارد. مردم در ترکیه نام ایبو را هم برای او استفاده می‌کنند. امپراتور (به ترکی استانبولی: İmparator) لقب متداولی برای اوست. وی در جنوب ترکیه و در شهر شانلی‌اورفه که شهری با جمعیتی متشکل از عرب‌ها، کُردها و ترکمن‌ها است، زاده شد.

محبوب‌ترین چهره‌های موسیقی ترکیه

او در شهر زادگاهش با اولین همسرش ازدواج کرد که ثمره این ازدواج سه فرزند بود. اما در سال ۱۹۷۹ با پریهان ساواش همبازی‌اش در فیلم Kara yazma رابطه‌ای را آغاز کرد و پس از ازدواج با وی، صاحب یک فرزند دختر به نام ملک زبیده شد.

پس از مدتی این زوج از هم جدا شدند و ابراهیم با همبازی‌اش در فیلم “گناه” یعنی دریا تونا آشنا شد و از او صاحب یک فرزند پسر شد که نام او را ابراهیم ایدو تاتلیسس گذاشت.ابراهیم تاتلیسس در سال ۲۰۱۱ بهترین خواننده قرن ترکیه شد. او در ایران با نام ابراهیم تاتلیس هم شناخته می‌شود.نوشته‌های مشابه