ارسال ده‌ها میلیارد شیبا اینو به صرافی‌ آپ‌بیت؛ خبرهایی در راه است؟


زمان مطالعه: 2 دقیقه

در اقدامی شگفت‌انگیز، صرافی بزرگ کره‌ای آپ‌بیت (Upbit)، در ۲۴ ساعت گذشته شاهد هجوم توکن‌های شیبا اینو (SHIB) بود که در مجموع، به رقم خیره‌کننده ۸۴ میلیارد SHIB، به ارزش بیش از ۷۰۰ هزار دلار رسید.
شیبا اینو در حال حاضر جایگاه صدم را در میان جفت‌ ارزهای معاملاتی آپ‌بیت دارد و دارای حجم معاملاتی کمی بیش از ۲٫۷ میلیون دلار است. با توجه به اینکه ارزش این تراکنش‌ها قابل‌توجه بوده و بیش از ۲۵ درصد از کل حجم معاملات شیبا اینو در آپ‌بیت را تشکیل می‌دهد، این نقل و انتقالات پیچیدگی غیرمنتظره‌ای به خود گرفته و سؤالات زیادی را در مورد انگیزه‌های پشت آن ایجاد شده است.

برخلاف معمول، این نقل و انتقالات عظیم شیبا اینو در داخل سپرده‌های خود صرافی اتفاق افتاد و تأثیرات خارجی حداقل بود. یک تئوری رایج این است که آپ‌بیت ممکن است در حال اجرای یک حرکت استراتژیک برای سازماندهی مجدد دارایی‌های دیجیتال خود باشد. از طرفی، این فرضیه هم مطرح است که این حرکات اساسی ممکن است نشانه‌ای از یک ابتکارعمل آتی مرتبط با میم کوین محبوب شیبا اینو باشد.
از این رو، علاقه‌مندان به شیبا اینو باید منتظر اتفاقات بعدی در رابطه با ارسال این رقم شگفت‌انگیز از SHIB به صرافی آپ‌بیت باشند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته ارسال ده‌ها میلیارد شیبا اینو به صرافی‌ آپ‌بیت؛ خبرهایی در راه است؟ اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.

منبع خبر

در ادامه بخوانید :   سه غول دنیای غلظت دهنده ها: زانتان گام، گوارگام و پکتین

نوشته‌های مشابه