ادا اجه و همسرش | تصاویر دیدنی از ادا اجه بازیگر و مدل مشهور با همسرش
تاریخ بروزرسانی : 2023-07-12


گردآوری :


اشتراک گذاری :بازیگر و مدل مشهور ترکیه ای که به تازگی بعد از جند سال رابطه عاشقانه با برهان تونجر ازدواج کرده در حال حاضر در ماه عسل به سر می برد . در ادامه عکس های زیبا و دیدنی از ادا اجه و همسرش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

ادا اجه و همسرش

ادا اجه در روز ۲۰ ژوئن سال ۱۹۹۰ (۳۰ خرداد ۱۳۶۹) در کلانشهر استانبول ترکیه به دنیا آمد. او سومین فرزند و البته کوچکترین فرزند خانواده خود است. یکی از خواهرهای ادا ۱۰ سال و خواهر دیگر او ۸ سال از او بزرگتر است و هر دوی آنها ازدواج کرده‌اند.

او در دبیرستان سیسلی تراکی (Sisli terakki) درس خواند و از رشته روانشناسی در دانشگاه بیلگی ترکیه فارغ التحصیل شد. بعد از اتمام این رشته، تصمیم می‌گیرد تاریخ هنر بخواند. او پس از یادگیری تاریخ هنر، در یک گالری هنری در استانبول فعالیت حرفه‌ای خود را شروع می‌کند. این گالری هم با استقبال کم نظیر مردم مواجه می‌شود.

عکس های ادا اجه

وی در یکی از مصاحبه های خود با روزنامه جمهوریت ترکیه گفته است: «فکر می کنم تحصیلات من در روانشناسی در بازیگری به من کمک خوبی کرده است. برای خوب بازی کردن شخصیت ، لازم است بر انگیزه های آن تسلط داشته باشید و آن را به خوبی تحلیل کنید.

فکر می کنم روانشناسی یکی از شاخه هایی است که می تواند بیشترین کمک را به من بکند. زیرا وقتی شخصیت نقشی که می خواهید آن را بازی کنید به خوبی بفهمید می‌توانید بازی بهتری ارائه دهید.»

ادا اجه و همسرش

شروع فعالیت هنری بازیگر و مدل ترک

ورود ادا اجه به دنیای بازیگری فیلم و تئاتر خیلی تصادفی بود. ادا از همان کودکی علاقه زیادی به تئاتر داشت و تئاتر را در مدرسه به صورت مبتدی شروع کرد.

وقتی ادا ۱۳ ساله بود، یعنی در سال ۲۰۰۲ و زمانی که در حال اجرای تئاتر در مدرسه بود، توجه تومار اوزوکور را به خود جلب می‌کند (تومار اوزکور یکی از بزرگترین استعدادیاب‌های کشور ترکیه است).

در این زمان، تومار به او پیشنهاد ایفای نقش کوچک و کم رنگی در فیلم Mirhriban را می‌دهد که با غنیمت شمردن فرصت و موافقت خانواده‌اش در نهایت پیشنهاد تومار مورد قبول واقع می‌شود و اولین کار حرفه‌ای ادا در دنیای بازیگری رقم می‌خورد.

عکس های اینستاگرام ادا اجه

او علاوه بر بازیگری در یک گالری هنری نیز فعالیت دارد. او به دلیل قد بلند ۱۷۳ سانتی متری، موهای بلوند و چشمان سبز رنگش در کارهای مدلینگ نیز حضور دارد. به گفته برخی رسانه ها، ادا در این حرفه نیز فعالیت دارد اما این کار هنوز از طرف خودش تایید نشده است.

ادا اجه و برهان تونجر

ادا اجه و همسرش برهان تونجر

این بازیگر مدتی قبل با نامزدش به صورت رسمی ازدواج کرده و اکنون در ماه عسل به سر می برد و برهان تونجر و اداجه چند سالی رابطه عاشقانه عمیقی داشتند اما سعی می کردند این رابطه عاشقانه خود را مخفی نگه دارند و در نهایت این تلاش موفقیت آمیز نبود و بالاخره ازدواج کردند.

برهان تونجر ۲۳ مارس ۱۹۹۳ در استانبول به دنیا آمده و بازیکن بسکتبال ترکیه است. او یک بسکتبالیست حرفه ای است که در تیم Anadolu Efes ترکیه بازی می‌ کند.

ادا اجه

روزیاتونوشته‌های مشابه