ابراهیم عسگری: شهادت بهترین عاقبت رئیس جمهور و هیئت همراه بود – تکنوشو


فاطمه محمدی: در پی شهادت سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه در پی سقوط بالگرد در اردیبهشت ماه، با ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما گفت وگو کردیم تا از وی در مورد تعامل رئیس جمهور با هنرمندان جویا شویم که در ادامه می خوانید.

اصغر در ابتدا درباره تعامل خود با هنرمندان گفت: در دو مراسم افطاری که بین رئیس جمهور و هنرمندان برگزار شد با او آشنا شدیم و آنچه از صحبت ها و نیاتش برمی آمد این بود که دوست داشت به ایرانی توجه کند. سینما، به خصوص سینمای ارزشی.» روز به روز بیشتر می شود و می خواستند این سینما پیشرفت بهتری داشته باشد؛ اما فراموش نکنیم که مشکلات ما ریشه دارتر است. در چند روز اخیر با این ماجرا مواجه شدیم که مردم متوجه شدند آقای رئیسی است. تلاش برای بهبود اوضاع، بنابراین آنها همیشه در حال مبارزه هستند، اما حلقه مفقوده کشور ما چیست که باعث شده رئیس جمهور نتواند اوضاع را آنطور که می خواهد بهبود بخشد. کندی، بی توجهی مدیران میانی است.

وی برای این ماجرا ادامه داد: در مجموع مشکلی که باعث می شود رئیس جمهور به عنوان بالاترین مقام اجرایی کشور هر هفته سفری داشته باشد و شخصاً به مسائل مختلف رسیدگی کند این است که متاسفانه مدیران میانی ما به درستی کار خود را انجام نمی دهند و به نظر من مشکل وجود دارد. این است که در سال‌های اخیر با او می‌جنگیم و او مدام به مشکلات جامعه دامن می‌زند. مدیران سطح متوسطی که به خوشبینانه ترین حالت اجرا نکرده اند، به عنوان تهیه کننده، وقتی در حال آماده سازی پروژه هستم، اگر افراد سر صحنه کارشان را درست انجام دهند، من مجبور نیستم همه کار را در راس کار قرار دهم. زمان و همه چیز به خوبی پیش می رود، اما وقتی این اتفاق نمی افتد، همه چیز اصلا خوب پیش نمی رود. البته این قسمت در کشور ما یک اتفاق کور است و امیدوارم این اتفاق انگیزه ای برای مدیران میانی کشور باشد تا متوجه شوند که باید وظایف خود را به درستی انجام دهند تا رئیس جمهور مجبور به معرفی خود از طریق آن نشود. تمام زمان.

اصغری درباره حمایت رئیس جمهور از هنرمندان گفت: معتقدم رئیس جمهور عنایت ویژه ای به هنرمندان و سینما داشت و تمام تلاش و آرزوی او برای رشد و اعتلای سینمای ایران بود و اگر این اتفاق نیفتد قطعا به خاطر همین است. بی توجهی مدیران متوسط ​​سینما».

وی در تشریح عصبانیت برخی هنرمندان از شهید سید ابراهیم رئیس گفت: متاسفانه در دو سال اول انتخاب ایشان، بسیاری از همکاران ما با سینما همکاری نکردند و نسبت به حضور آنها بی تفاوت بودند، اما رئیس جمهور سعی کرد اخلاقی رفتار کند. و کنار نگذاشتند و همین نگرش اخلاقی باعث شد هنرمندانی که با خودشان قهر کرده بودند کم کم به سینما برگردند و این اتفاق باعث شد هنوز هنرمندان خود را داشته باشیم.»

وی در پایان گفت: با این وجود فکر می کنم بهترین نتیجه برای رئیس جمهور، امیرعبداللهیان و هیئت همراه همان اتفاقی بود که اتفاق افتاد یعنی شهادت!

245245

لینک به منبع

نوشته‌های مشابه